Premiera kursu: są pierwsze opinie

Jestem aktualnie na etapie czytania książki i mówiąc szczerze – wciąga. Gratuluję świetnej pracy. (Konrad: basista, wykładowca akademicki)

Materiał bardzo zacny i na pewno szlachetnie pomocny. Bardzo dziękuję. (Sebastian Szczepański, basista)

Przed sobą masz kompletną metodę dla początkujących (i wnikliwych pasjonatów) na gitarę basową bezprogową, która nie jest oparta na: „bo ja tak gram”. Zbudowana jest na najnowszych badaniach naukowych i metodyce uczenia osób dorosłych (i będzie do Ciebie pasować, nawet jeśli masz nietrenowany wcześniej słuch). 

„Anatomia Fretlessa” obejmuje ponad 300 lat metod i traktatów na instrumenty bezprogowe, zebrane doświadczenia strojących basistów bezprogowych i przede wszystkim – najnowszą, popartą badaniami wiedzę muzykologiczną i psychologiczną. Żadna ze „starych” metod nauki intonacji nie uwzględnia konceptu neuroplastyczności mózgu (choć intuicyjnie wiele z narzędzi się zgadza). A wiedza o działaniu mózgu w tym, jak uczymy się umiejętności motorycznych (takich jak granie na fretlesie) – to „game changer”.

Co znajdziesz w kursie?

  • Nie znajdziesz tu żadnych 5 prostych trików
  • Nikt tu nie poda Ci sekretnej metody
  • Nie przeczytasz tutaj jak w internecie: „użyj uszu” i „graj po ciemku”
  • Dam Ci za to sporo multidyscyplinarnej wiedzy z którą zrozumiesz, co to znaczy lepiej stroić
  • Otrzymasz wideo z którym zaczniesz krok po kroku, od pierwszych dźwięków 
  • Zabawa będzie ograniczona, ale po czasie – satysfakcja znacznie większa

Jeżeli odpowiada Ci takie podejście – podejdźmy do fretlessa wspólnie. Potrzebne będą nam długofalowo dwie rzeczy: entuzjazm i etyka pracy (nawet, jeśli będzie to 15 minut dziennie).

Do dyspozycji otrzymasz dostęp do wideo (w którym pokażę Ci 100% praktyki) oraz e-bookową „instrukcję obsługi fretlessa” (w której poznasz 100% teorii stojącej za bezprogowym graniem). 

Zapraszam Cię do sięgnięcia po kurs „Anatomia Fretlessa”. Znajdziesz w nim część wideo (100% praktyki krok po kroku) i ponad 130 stron wskazówek teoretycznych (ale także praktycznych), które dotyczą budowania intonacji i coraz lepszego poznawania basu bezprogowego. Do 18 marca kurs dostępny jest w przedsprzedaży (-30%). W dniu premiery (19 marca) otrzymasz pocztą elektroniczną metodę PDF – i na podstawie podanego przy zakupie e-maila – link do materiałów wideo. Sprawdź fragmenty wideo kursu:

Wideo, w którym prowadzę Cię krok po kroku przez pierwsze, czyste dźwięki na fretlessie:

Co to za gość od fretlessa?

Kim jestem i dlaczego ten kurs może mieć dla Ciebie sens? Z punktu widzenia nazwisk i nagród, możemy przyjąć, że jestem nikim ważnym i… przejść do merytoryki. 

Tak po ludzku, nazywam się Władek Foltyński i jestem pasjonatem fretlessa, od lat w muzyce i na bardzo różnych scenach. Mam wykształcenie pedagogiczne (pełny dyplom), trenerskie i psychologiczne (także certyfikowane, dotyczące uczenia dorosłych). Za sobą mam także wieloletnie doświadczenie zawodowe, które obejmuje opracowywanie źródeł i analitykę na dość konkretnych szczeblach – w tym pracę z badaniami na bardzo różnych (znacznie większych niż w muzykologii) próbach. Zdarza mi się też tu i ówdzie wykładać oraz przede wszystkim, uczyć się na własnych błędach (to akurat nie za szybko). 

Dlatego mam nadzieję, że uznasz mnie za właściwą osobę, która pozbierała i przesiała dla Ciebie sporo multidyscyplinarnej wiedzy, obejmującej metodykę instrumentów klasycznych, muzykologię, neuronaukę, psychologię uczenia się oraz doświadczenia (strojących!) basistów bezprogowych. A wszystko po to, żeby pomóc Ci z basem bezprogowym. Efektem jest „Anatomia Fretlessa”, która mam nadzieję „namiesza” Ci trochę w głowie, ale finalnie da satysfakcję lepszego radzenia sobie z wymagającym, ale genialnym instrumentem, jakim jest fretless.

Prosty Regulamin Przedsprzedaży:

1. Kupujesz od mojej firmy, Brandistry Władysław Foltyński (REGON: 364080586)  

2. Po zakupie w celu uzyskania dostępu do materiałów potrzebny będzie szczególnie Twój prawidłowy i funkcjonujący e-mail, który zapewni Ci dostęp do treści. 

3. Do 18 marca kurs dostępny był w Przedsprzedaży w cenie obniżonej o 30%. Od 19 marca cena jest regularna.

4. Na podany przy zakupie e-mail otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych. Kurs obejmuje metodę w formie pliku PDF oraz dostęp do materiałów wideo (poprzez dysk sieciowy). Gdybyś nie otrzymał kursu sprawdź folder SPAM, albo skontaktuj się ze mną – jestem do dyspozycji.

5. Sprzedaż kursu prowadzona jest za pośrednictwem platformy 1koszyk.pl, gdzie uzyskasz dostęp do wielu rodzajów wygodnych płatności (bramka płatnicza), znajdziesz pełny Regulamin Zakupów oraz zostanie dla Ciebie wygenerowana faktura VAT.

6. Wszystkie dane osobowe, które podasz, będą przetwarzane przez Brandistry Władysław Foltyński wyłącznie na potrzeby sprzedaży kursu.

7. W przypadku zakupu „Pakietu Kurs z Konsultacją On-line”, konsultacja zostanie zrealizowana za pośrednictwem komunikatora wideo w terminie do 30 dni w terminie wybranym przez Kupującego z opcji przedstawionych przez Sprzedającego. Kupujący (czyli Ty) powinien posiadać komputer z łączem umożliwiającym zrealizowanie stabilnego połączenia audio-wideo.

8. W razie jakichkolwiek pytań, kontaktuj się ze mną na wladek@wladekfoltynski, a także – w razie jakichkolwiek kwestii związanych z uzyskaniem dostępu do kursu – pod numerem telefonu (sześćset sześć) 211 523.